Volba jazyka
Česky English Deutsch Dansk Nederlande Italiano
Obsah

Rezervační podmínky

1. REZERVACE 

NYNÍ JIŽ NELZE REZERVOVAT NA PŘÍŠTÍ ROK Z DŮVODU UKONČENÍ ČINNOSTI KEMPU.

Rezervace v kempu Bucek lze provést pouze posláním řádně vyplněného rezervačního formuláře poštou, e-mailem nebo faxem (rezervační poplatek činí 450,- Kč). 
Vyplňte prosím 1 rezervační formulář pro rezervaci 1 místa/ubytování. 
Rezervace je možná při minimálním počtu 7 nocí, příjezd nebo odjezd při pronájmu ubytování (mobilní domky, apartmány, pokoje) v hlavní sezóně je vždy v sobotu nebo ve středu. 
Snažíme se vždy co nejlépe vyhovět přání všech našich hostů dle možností a rozměr parcel v kempu, vyhrazujeme si právo na změnu zadaného místa preferované parcely. 

Slevové kupony:

Pokud budete chtít při rezervaci uplatnit slevové kupony, je nutno je při příjezdu předložit. Pokud je nepředložíte, bude Vám dopočítán rozdíl do plné částky.

Rezervace jsou možné do data nejméně 3 týdny před příjezdem.

2. PLATBA 

Po obdržení potvrzení rezervace musí být zaplacena záloha ve výši 25 % z celkové částky do 3 týdnů. Zbytek platby je nutné doplatit 6 týdnů před příjezdem. Při rezervaci v době kratší než 6 týdnů je nutno zaplatit celou částku. Při opoždění platby si vyhrazujeme právo ke zrušení rezervace. 

3. CENY 

Ceny platné pro daný rok budou zachovány stejné po celý rok s výjimkou tiskových chyb, neočekávaných změn DPH a státních poplatků a opravdu zřetelných chyb. Kurz pro r. 2017 je 1 EUR = 26 CZK.

4. ZÁLOHA 

Při pronájmu mobilního domku bude požadováno při příjezdu složení zálohy ve výši 1300 Kč. Při odjezdu bude záloha vrácena, pokud bude vše předáno v pořádku a čistotě, s veškerým vybavením a bez škod na inventáři nebo ubytování. 
Pro motorová vozidla se platí záloha 300 Kč na kartu pro vjezd. Kauce bude vrácena při odjezdu a vrácení nepoškozené karty. 

5. ZMĚNY V JIŽ POTVRZENÉ REZERVACI 

Veškeré změny, které by znamenaly částečné zrušení rezervace (např. zkrácení doby rezervace) se řídí podmínkami Zrušení rezervace (článek 7). 

6. PŘÍJEZD A ODJEZD 

Camping: Parcely jsou k dispozici od 13,30 hodin, v den Vašeho odjezdu musí být uvolněny do 12 hodin.  
Pronájem ubytování: mobilní domky, apartmány a pokoje jsou k dispozici od 15 hodin. Jestliže při svém příjezdu zjistíte nějaké závady nebo nečistotu, oznamte to ihned na recepci, abychom mohli nedostatky odstranit. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel. V den Vašeho odjezdu musí být uvolněny do 10 hodin. 7. ZRUŠENÍ REZERVACE (STORNO)

A. Do 7 dnů od potvrzení rezervace je možné bezplatně rezervaci stornovat, s výjimkou rezervace provedené do 6 týdnů před příjezdem. 
B. Při stornování rezervace mezi 7 dny od potvrzení rezervace a 6 týdny před příjezdem bude účtován stornovací poplatek 25 % z celkové částky. 
C. Při stornování rezervace mezi 6 týdny před příjezdem a 1 týdnem před příjezdem bude účtován stornovací poplatek 90 % z celkové částky. 
D. Při stornování rezervace v době kratší než 1 týden před příjezdem bude účtován stornovací poplatek 100 % z celkové částky. 
E. Při dřívějším odjezdu nebo pozdějším příjezdu, než bylo zarezervováno, nevzniká žádný nárok na vrácení zaplacených peněz. 
F. Zrušení rezervace musí být provedeno písemně. 

POJIŠTĚNÍ PŘI ZRUŠENÍ REZERVACE (STORNOVACÍ POJIŠTĚNÍ)

Proti nákladům na zrušení rezervace se lze pojistit stornovacím pojištěním, jestliže u 1 z cestujících nastane následující: 
A. náhlá nemoc nebo zranění při nehodě; 
B. úmrtí v blízké rodině (manželka, manžel, rodiče, děti, sourozenci). Zašlete prosím lékařskou zprávu.  
C. pokud hlavní živitel v rodině přijde nedobrovolně o práci.

Uzavření stornovacího pojištění je možné pouze při provedení rezervace.
Při 1. platbě (do 21 dnů po obdržení potvrzení) je splatná celá výše pojistky. 
Pokud nebude při 1. platbě uhrazena částka na pojištění, nelze již v dalších platbách pojištění sjednat. Stornovací pojištění platí ode dne rezervace pobytu až po zadaný den odjezdu z kempu Bucek. Při dřívějším odjezdu kvůli jednomu z výše vyjmenovaných důvodů vrátíme peníze za nevyužité dny Vaší dovolené. Částka se vrací bankovním převodem. Abyste mohli uplatnit nárok ze stornovacího pojištění, potřebujeme Vaše písemné potvrzení včetně dokumentace.
Při zrušení rezervace se nevrací rezervační poplatek a stornovací pojištění. Výše stornovacího pojištění činí 5 % z celkové částky rezervace a administrativní poplatek 100,- Kč.

Přeskočit na obsah Přeskočit na menu