Volba jazyka
Česky English Deutsch Dansk Nederlande Italiano
Obsah

ADAC karta + 15 % sleva

Ve vedlejší sezóně (18.5.-1.7. a 25.8.-1.9.) akceptujeme ADAC kartu za 16 € za noc + rekreační poplatek 5 Kč/os. V ceně je standard místo, elektřina, 2 osoby, sprcha.

Lze kombinovat i s 15% slevovým kupónem od Topcamping.

Sleva 15 % se vztahuje na cenu za ubytování karavanových a stanových míst (ze základních cen mimo rekreační poplatek obci), a to po celou dobu otevření campingu. Kupón můžete od nás získat na některém z veletrhů, kterých se účastníme, nebo formou inzerátu v novinách/katalozích campingů www.topcamping.cz. Dále získá tento slevový kupón každý host při odjezdu z kteréhokoli z campingů ze skupiny Topcamping CZ. Nezáleží na počtu nocí, zůstanete-li alespoň jednu noc, máte na slevový kupón nárok. Slevový kopón je nutné předložit hned při příjezdu do campingu.

Slevový kupón můžete v našem campingu použít i na pevné ubytování v mobilních domcích a apartmánech. V tomto případě Vám pak poskytneme slevu ve výši 10 % z celkové ceny za pobyt (mimo rekreačního a ubytovacího poplatku pro obec). Ostatní pravidla použití jsou shodná, jak je výše uvedeno.

Použití slevového kupónu nám prosím oznamte také při rezervaci Vašeho pobytu, v rezervačním formuláři na našich webových stránkách.


Přeskočit na obsah Přeskočit na menu