Volba jazyka
Česky English Deutsch Dansk Nederlande Italiano
Obsah

Camping Bucek

Otevírací doba:

Nyní již letošní sezóna skončila. Kemp bude příští rok v provozu od 18. května do 2. září 2018. Recepce kempu je pak otevřena od 8 do 12:30 a od 13:30 do 18 hod. 

Camping Bucek je klidný kemp určený pro seniory, nachází se 30 km západně od Prahy, v malebné části středních Čech. Camping vlastní společnost Wilzing s.r.o., pod jejíž správu spadá také Camping Frymburk v Jižních Čechách na břehu Lipenské přehrady.

Kemp se rozkládá celkově na 5 hektarech krásné přírody, z toho 1 hektar je volně přístupný les, oáza klidu a ticha, na procházky ve dne i večer. Camping Bucek leží na břehu stejnojmenného rybníka. Na břehu je možné zapůjčení pramice, šlapadlo, surfu a na vodě je připravena vodní trampolína. Rybaření není možné, rybník je soukromý.

Od tohoto roku již nebudou probíhat animační programy.  Pro děti máme připraveny dětská hřiště a vodní atrakce pro děti. Dále jsou u nás k dispozici dva stoly na ping-pong, volejbalové hřiště, trampolíny. Máme jedno centrální ohniště, určené k večernímu posezení s přáteli.

V kempu je 100 míst pro karavany či stany o rozloze 100 a 150 m2 s elektrickými přípojkami 6 A. Máme zde také 4 komfortní místa s privátní sprchou a toaletou. Samozřejmostí jsou moderní umývárny, toalety a sprchy s teplou vodou zdarma, přístupné i pro imobilní hosty. K dispozici Vám jsou také pračky a sušičky prádla.

Dále nabízíme možnost ubytování v plně zařízených luxusních mobilních domcích s terasou nebo ve vybavených apartmánech s vlastním sociálním zařízením, s kuchyňským koutem a terasou.

V areálu dále máme krytý vyhřívaný bazén o velikosti cca 100 m2. V části bazénu, která je vyhrazena dětem, je hloubka vody 30 – 60 cm, ve zbývající části je hloubka 160 cm. Vstup do bazénu je v krátkých plavkách bez kapes za 1 EUR na osobu. 

V hlavní sezoně se můžete občerstvit v malém bistru s terasou s krásným výhledem na rybník a okolní krajinu, pořádají se grilovací večery.

Hostům je k dispozici bezdrátová síť Wi-Fi v celém kempu. Na recepci také funguje obchod se základními potravinami a pečivem.

Supermarket, pošta, lékař, další restaurace atd. se nacházejí ve městě Nové Strašecí, vzdáleném přibližně 5 minut jízdy autem.

Tipy na výlety:

Praha, Karlovy Vary, hrad Karlštejn, Křivoklát, Koněpruské jeskyně, zámek Hořovice, zoo a dinopark Plzeň, Praha, každou neděli pak trhy v Ředhošti. V letních měsících se křivoklátské lesy stávají pravým houbařským rájem.

Rezervace:

Rezervace je možná přímo na našich webových stránkách v rezervačním formuláři.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

Přeskočit na obsah Přeskočit na menu