Volba jazyka
Česky English Deutsch Dansk Nederlande Italiano
Obsah

Camping Bucek

Vážení hosté,

nyní jednáme se zájemcem o převzetí a provozování kempu, budeme Vás o tom dále informovat na našich webových stránkách.

Nyní zatím není možné rezervovat na rok 2019, můžete ale zaslat Vaši poptávku a pokud se převzetí uskuteční, potom Vás budeme kontaktovat.

po sezóně 2018 jsme ukončili činnost kempu Bucek kvůli odchodu do důchodu. Následovné převzetí kempu ještě není určeno. Jakmile se o tom něco dozvíme, zmíníme se o tom na našich webových stránkách. Pro tuto chvíli velice děkujeme všem hostům, které jsme v uplynulých letech přivítali. Další náš kemp na Lipně "Camping  Resort Frymburk" i nadále pokračuje, Hanne a jeho manželka Tereza se starají o chod kempu a dělají maximum, abyste tam mohli strávit příjemný pobyt.

S pozdravem, rodina
Wilzingových

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Camping Bucek je klidný kemp určený pro seniory, nachází se 30 km západně od Prahy, v malebné části středních Čech. Camping vlastní společnost Wilzing s.r.o., pod jejíž správu spadá také Camping Frymburk v Jižních Čechách na břehu Lipenské přehrady.

Kemp se rozkládá celkově na 5 hektarech krásné přírody, z toho 1 hektar je volně přístupný les, oáza klidu a ticha, na procházky ve dne i večer. Camping Bucek leží na břehu stejnojmenného rybníka. Na břehu je možné zapůjčení pramice, šlapadlo, surfu a na vodě je připravena vodní trampolína. Rybaření není možné, rybník je soukromý.

Pro děti máme připraveny dětská hřiště a vodní atrakce pro děti. Dále jsou u nás k dispozici dva stoly na ping-pong, volejbalové hřiště, trampolíny. Máme jedno centrální ohniště, určené k večernímu posezení s přáteli.

V kempu je 100 míst pro karavany či stany o rozloze 100 a 150 m2 s elektrickými přípojkami 6 A. Máme zde také 4 komfortní místa s privátní sprchou a toaletou. Samozřejmostí jsou moderní umývárny, toalety a sprchy s teplou vodou zdarma, přístupné i pro imobilní hosty. K dispozici Vám jsou také pračky a sušičky prádla.

Dále nabízíme možnost ubytování v plně zařízených luxusních mobilních domcích s terasou nebo ve vybavených apartmánech s vlastním sociálním zařízením, s kuchyňským koutem a terasou.

V areálu dále máme krytý vyhřívaný bazén o velikosti cca 100 m2. V části bazénu, která je vyhrazena dětem, je hloubka vody 30 – 60 cm, ve zbývající části je hloubka 160 cm. Vstup do bazénu je v krátkých plavkách bez kapes za 1 EUR na osobu. 

V hlavní sezoně se můžete občerstvit v malém bistru s terasou s krásným výhledem na rybník a okolní krajinu, pořádají se grilovací večery. Hostům je k dispozici bezdrátová síť Wi-Fi v celém kempu. Na recepci také funguje obchod se základními potravinami a pečivem. Supermarket, pošta, lékař, další restaurace atd. se nacházejí ve městě Nové Strašecí, vzdáleném přibližně 5 minut jízdy autem.

Tipy na výlety:

Praha, Karlovy Vary, hrad Karlštejn, Křivoklát, Koněpruské jeskyně, zámek Hořovice, zoo a dinopark Plzeň, Praha, každou neděli pak trhy v Ředhošti. V letních měsících se křivoklátské lesy stávají pravým houbařským rájem.

Otevírací doba:

Kemp byl v provozu od 18. května do 2. září 2018.

Přeskočit na obsah Přeskočit na menu