Volba jazyka
Česky English Deutsch Dansk Nederlande Italiano
Obsah

Camping Bucek

Vážení hosté,

tento rok nebude otevřeno. Po sezóně 2018 jsme ukončili činnost kempu Bucek kvůli odchodu do důchodu. Následovné převzetí kempu ještě nebylo určeno. Jakmile se o tom něco dozvíme, zmíníme se o tom na našich webových stránkách. Pro tuto chvíli velice děkujeme všem hostům, které jsme v uplynulých letech přivítali. Další náš kemp na Lipně "Camping  Resort Frymburk" i nadále pokračuje, Hanne a jeho manželka Tereza se starají o chod kempu a dělají maximum, abyste tam mohli strávit příjemný pobyt.

S pozdravem, rodina
Wilzingových

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Camping Bucek je klidný kemp určený pro seniory, nachází se 30 km západně od Prahy, v malebné části středních Čech. Camping vlastní společnost Wilzing s.r.o., pod jejíž správu spadá také Camping Frymburk v Jižních Čechách na břehu Lipenské přehrady.

Kemp se rozkládá celkově na 5 hektarech krásné přírody, z toho 1 hektar je volně přístupný les, oáza klidu a ticha, na procházky ve dne i večer. Camping Bucek leží na břehu stejnojmenného rybníka. Na břehu je možné zapůjčení pramice, šlapadlo, surfu a na vodě je připravena vodní trampolína. Rybaření není možné, rybník je soukromý.

Pro děti máme připraveny dětská hřiště a vodní atrakce pro děti. Dále jsou u nás k dispozici dva stoly na ping-pong, volejbalové hřiště, trampolíny. Máme jedno centrální ohniště, určené k večernímu posezení s přáteli.

V kempu je 100 míst pro karavany či stany o rozloze 100 a 150 m2 s elektrickými přípojkami 6 A. Máme zde také 4 komfortní místa s privátní sprchou a toaletou. Samozřejmostí jsou moderní umývárny, toalety a sprchy s teplou vodou zdarma, přístupné i pro imobilní hosty. K dispozici Vám jsou také pračky a sušičky prádla.

Dále nabízíme možnost ubytování v plně zařízených luxusních mobilních domcích s terasou nebo ve vybavených apartmánech s vlastním sociálním zařízením, s kuchyňským koutem a terasou.

V areálu dále máme krytý vyhřívaný bazén o velikosti cca 100 m2. V části bazénu, která je vyhrazena dětem, je hloubka vody 30 – 60 cm, ve zbývající části je hloubka 160 cm. Vstup do bazénu je v krátkých plavkách bez kapes za 1 EUR na osobu. 

V hlavní sezoně se můžete občerstvit v malém bistru s terasou s krásným výhledem na rybník a okolní krajinu, pořádají se grilovací večery. Hostům je k dispozici bezdrátová síť Wi-Fi v celém kempu. Na recepci také funguje obchod se základními potravinami a pečivem. Supermarket, pošta, lékař, další restaurace atd. se nacházejí ve městě Nové Strašecí, vzdáleném přibližně 5 minut jízdy autem.

Tipy na výlety:

Praha, Karlovy Vary, hrad Karlštejn, Křivoklát, Koněpruské jeskyně, zámek Hořovice, zoo a dinopark Plzeň, Praha, každou neděli pak trhy v Ředhošti. V letních měsících se křivoklátské lesy stávají pravým houbařským rájem.

 

Přeskočit na obsah Přeskočit na menu